KONST / Litografier / Färglitografier 10256181
nr 1025 6181
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Färglitografier, 2 st, Erik Höglund (1932-1998), -91, motivet: 30x22, 5, ej numrerade
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:33:20
14/3 19:03:19
14 mar
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund